ארון בגדים רגיל או ארון הזזה

ארון בגדים רגיל או ארון הזזה

כאשר מגיעים לבחור ארון בגדים לחדר בין אם מדובר בחידוש הרהיט ובין אם מדובר במעבר דירה יש להתאים את הארון לחדר מבחינת גודל, מראה, פונקציונליות והתאמה לחדר. ארון הבגדים הוא בדרך-כלל רהיט מרכזי בחדר ולכן חשוב לבחור אותו בקפידה. כיום ישנם מוצרים רבים בשוק ומומלץ שלא להתבלבל בין שפע האפשרויות ולהתמקד בדברים החשובים ביותר.

ארונות בגדים רגילים (ארון פתיחה) הם מעט מיושנים יותר ויותר ויותר אנשים משתמשים בארונות הזזה, אמנם זה עניין של טעם והעדפה, אך חשוב להבין את ההבדל המרכזי בין הארונות! מעבר למראה המעוצב יותר של ארונות הזזה ישנו את מרכיב הפונקציונליות שבמקרה זה היא חשובה מאד! ארון ההזזה חוסך מקום רב בכך שהגישה אליו נעשית ביותר קלת ולמעשה מעבר למיקום של הארון עצמו ולמרווח מולו שבו נעמוד אין צורך במרחב נוסף, כלומר, אין להתחשב בצורת פתיחת הדלתות.

אלמנטים נוספים הם שניתן לרכוש ארון הזזה עם מראה, כך שדלתות הארון (או אחת מהן) תשמש כמראה, כך שנחסך מיקום לרהיט נוסף (המראה עצמה) והארון משמש לפונקציונליות כפולה ונותן מראה אלגנטי יותר לחדר.

דבר נוסף שחשוב לשים אליו הוא מידת הרעש שהארון יוצר בפתיחה וסגירה של הדלתות. בדרך-כלל ארונות פתיחה ייצרו יותר רעש מעצם הטריקה או רעש תזוזת הצירים. גם ארונות הזזה עשויים ליצור רעש ולכן חשוב לשים לב שיש מנגנון טריקת דלתות שקטה.

בנוסף, דלת של ארון בגדים רגיל עשויה להישחק עם הזמן בשל העובדה שהיא מונחת על ציר בלבד אשר נפתח ונסגר מספר פעמים ביום. הדבר מקביל למנגון דלת של מכונת כביסה עם דלת חזית קדמית אשר בדרך-כלל נשחק עם הזמן כך שהדלת מקבלת זווית כלפי מטה – מכונות כביסה עם פתיחה כלפי מעלה פתרו בעיה זו. מכיוון שדלתות של ארונות הזזה הינם בטוחים מכיוון שהם מונחים על מסילה הם מומלצים יותר לחדרי ילדים משום שהדלת לא יכולה ליפול.

כאשר הארון נבנה בצורה איכותית אין ספק שעדיף להשתמש בארון הזזה, אמנם זהו עניין של טעם והעדפה אישית, אך מבחינת כלל הנתונים – פונקציונליות, איכות, אופי המנגנון ובטיחות, אין ספק שארונות הזזה עדיפים בכמה רמות מעל ארונות בגדים רגילים.

אפשר לחפש באתר

או ליצור קשר

היועצים שלנו ישמחו לעזור...

מוקד מכירות ארצי: 073-7694555 |

Call Now Button073-7694555